19.11-23.11

10.12-14.12

17.12-21.12

Kernu Põhikooli toitlustab Baltic Restaurants Estonia AS    Dailye

Baltic Restaurants Estonia AS on suurim toitlusteenust pakkuv ettevõte Eestis ning kuulub Baltic Restaurant Gruppi. Eestis alustasime tegevust 1993. aastal.

Eestis oleme tööandjaks üle 500 töötajale ja meie teenindada on üle Eesti 86 toitlustuskohta -üldharidus koolid ja lasteaiad, ülikoolid, büroohooned, personalirestoranid.

Koolitoitlustusteenust pakume Daily kaubamärgi all.

Koolilõuna valmistamisel

− EI PAKU

• eeltöödeldud toorainet (nt sulfideeritud kartul jms) ning poolfabrikaattooteid
  • viineri-ja vorstitoodetest valmistatud roogasi
  • magustoiduks maiustusi, vaid kohapeal valmistatud magustoite
  • joogiks veepõhiseid magustatud ega gaseeritud jooke

− EI KASUTA

• maitsetugevdajaid ja soola sisaldavaid maitseaineid
  • valmistoidu pulbreid nt. kastme-,puljongi-, pulbrid jne.
  • vedelaid kontsentraate - supid, puljongid, kastmed. Puljongi valmistame naturaalsest toorainest.

Hommikupudru maksumus on 40 senti päevas, mis palume tasuda eelneva kuu 25. kuupäevaks ettemaksuna.

Toiduraha saab tasuda arveldusarvele EE681010220274081227 SEB PANK

Maksekorraldusel märkida saajaks Baltic Restaurants Estonia AS.

Selgituseks palun kindlasti märkida lapse ees-ja perekonnanimi, klass ja makstav periood.

Lapse puudumisel koolist palun teatada enne kella 13 eelmisel päeval e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Puudumisega arvestatakse teatamisele järgneval päeval.

Lisainfo:Daily koolisöökla kokk-juhataja

www.daily.ee