Õpetajad

      • ain
        Ain Kauler
        poiste töö- ja tehnoloogiaõpetus
      •     kadri mölder         
        Kadri Mölder  
        logopeed                                                                                                                                                    
      • Jaan
        Jaan Vaidla
        muusika
      • kati
        Kati Raju
        huvijuht, V-VI klassijuhataja
      • Katri
        Katri Aron
        kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus
      • Kristiina
        Kristiina Käit
        soome keel
      • Marek
        Marek Männik
        direktor, ühiskonnaõpetus
      • Aire Brandmeister
        vene keel
      • Reet Noormaa
        inglise keel
      • Lisanna Laanela                                                                                                                                                                              
        loodusõpetus, keemia      
      • Mare Luik                                                                                                                                                                                                  eesti keel, kirjandus, draama

      • Aare Puht
        fotograafia huviring
      • Pille
        Pille Piho
        algõpetus, III-IV klassijuhataja
      • reet2
        Reet Lehtmaa
        väikeklassi  õpetaja
      • Sirje
        Sirje Raud
        kehaline kasvatus, IX klassijuhataja
      • tiinaL
        Tiina Lorents
        matemaatika; VII-VIII klassijuhataja
      • TiinaN
        Tiina Nurmela
        loodusõpetus, inimeseõpetus, bioloogia, geograafia
      • Virve
        Virve Õunapuu
        ajalugu
        • Liina Võsa
          algõpetus, I - II klassi klassijuhataja
        • Kaiti Kirsipuu
          Sotsiaalpedagoog, väikeklassi õpetaja

Teenindav personal

    • ain2
      Ain Kauler
      remondimees
    • Marge
      Marge Meisterson
      kokk
    • Ylle
      Ülle Lillepuu
      koristaja
    • Vahur
      Vahur Raudva
      kinnisvara hooldaja