Huvitegevus

Saue valla 2017. ja 2018. aasta huvihariduse ja huvitegevuse kava kinnitamine

Huviringis osalemise avaldus

Kernu Põhikooli õpilastele huviringid 2018/2019.õ.a.

Kunstiring

Juhendaja: Katri Aron

Miks minna? Tulla võiksid õpilased, kellele meeldib loovalt tegutseda nii üksikult kui rühmaga. Ringis katsetatakse erinavaid tehnikaid (linoollõige, trükkimine, akvarell, süsi jne), käiakse näitustel, tutvutakse kaasaegse kunsti ning selle mõistmisega.

Keda ootame osalema?  1.−9. klassi käsitööhuvilisi õpilasi.

Millal toimub? Koolimajas kolmapäeval kell 15.00.

Puidu ja sepistamise huviring

Juhendaja : Ain Kauler

Miks minna? Huviring arendab käelisi oskusi, loovust ja eneseväljendust ning annab rahulolu tehtud tööst koos põnevate teadmiste ja oskustega, seal valmivad praktilised asjad. Ring arendab laste loovust ja käelist tegevust läbi erinevate puidust esemete, mänguasjade meisterdamise ning tehnoloogiliste lahenduste leidmiste. Õpitakse kasutama käsitööriistu puidust esemete valmistamiseks, sealhulgas ka elektrilisi  töövahendeid. Sepatööringis tutvutakse raua töötlemisega. Teeme rauast naelu, sõlgi, küünlajalgu jne.

Keda ootame osalema? 4.−9. klassi.

Millal toimub? Reedel kell 12.00-14.00 koolis tööõpetusklassis.

Muusikaring

Juhendaja: Jaan Vaidla

Miks minna? Et arendada oma loomupäraseid andeid ja võimeid laulmises ning pillimängus, treenida koostöövalmidust ja keskendumisvõimet, laulda meelepäraseid laule solistina ja ansamblis ning tõsise koorilauluhuvi korral ka laulupeol, saata laule lihtsamatel klahv-, keel- ja plaatpillidel, esineda nii koolis kui ka väljaspool. Muusikaringi eesmärgiks on laiendada õpilaste silmaringi ja äratada huvi muusikamaailma vastu

Keda ootame osalema? Kõiki muusikahuvilisi õpilasi.

Millal toimub?  Esmaspäeval kell 12.30-14.45

Näitering

Juhendaja: Mare Luik

Miks minna? Oled oodatud meiega ühinema, kui soovid saada laval esinemise kogemust ja suurendada oma esinemisjulgust. Mängime erinevaid teatrimänge ja õpime lavalist liikumist. Harjutame lavakõnet ja teeme palju muud huvitavat!

Keda ootame osalema? 1.−9. klass

Millal toimub? Alustab oktoobrist, neljapäeval Kernu Põhikoolis kell 15.00

Spordiring, kergejõustik

Juhendaja: Sirje Raud

Miks minna? Et edukalt osaleda koolidevahelistel võistlustel on vaja süvendatult õppida ja harjutada kergejõustikualade tehnikaid. Lisaks õpime ja harjutame ka erinevaid liikumismänge ja teatejookse.

Keda ootame osalema? Kõiki 2.-7.klassi õpilasi, kes tahavad joosta, hüpata, visata ja heita - harjutada kergejõustiku alasid ja osaleda võistlustel.

Millal toimub? Alustab oktoobris, teisipäeviti kell 15.00-16.15 Haibas Kernu Rahvamajas

Palju maksab? Kooli huviring on õpilastele tasuta.

Fotoring

Juhendaja: Aare Puht

Miks minna? Kui soovid näha kaadri taha ning õppida tegema pilte ISE, mitte nii, nagu nagu fotoaparaadi automaatika seda teeb, tasub liituda. Õpime tundma kaamerat ja selle seadistusvõimalusi. Uurime, millised on erinevused pildistades maastikku, inimest või liikuvaid esemeid. Saame teada, kuidas tehisvalgusega fotot mõjutada. Kõike õpitut saad kasutada selleks, et Su pildid jutustaksid rohkem kui tuhat sõna.

Keda ootame osalema? Tõelise fotograafiahuviga seadistatava fotokaameraga 4. – 9. klassi õpilasi.

Millal toimub? Alates 1.oktoober Haiba Noortekeskuses kolmapäeval kell 18.00 -19.00

Malering

Juhendaja: Ester Leuska.

Miks minna? Male mängimine on kasulik iga lapse arengule, sest muudab mitmete uuringute kohaselt lapsed enesekindlamaks ning tagab lisaks reaalainetest arusaamisele edukuse ka teistes ainetes.

Keda ootame osalema? lapsi igas vanuses, soovitavalt alates 3. klassist. Laps peab suutma malelaua taga rahulikult istuda ja mõelda. Male vajab keskendumist, mistõttu teisi häirivad ja korrale kutsumisele mittealluvad lapsed saadetakse ära.

Millal toimub?  Alustab oktoobris, neljapäev kell 17.00 Haibas Kernu Rahvamajas

Palju maksab? See on rahvamaja huviringring ja õpilastele tasuta.

Lauatennis

Juhendaja: Kaljo Põldaru

Miks minna? Lauatennis on tänu Kaljole väga populaarne. Tema käe alt on väga paljud lapsed saanud võistlustele ja saavutanud tugevaid kohti.

Keda ootame osalema? Kõiki huvilisi 1.−9. kl.

Millal toimub? Kolmapäev kell 15.00 Haibas Kernu Rahvamajas.

Palju maksab? Õpilastele tasuta.

Jalgpallitreening

Juhendaja: Erkki Kuriks, Keila Jalgpallikoolist.

Miks minna? Tugevdab spordiharjumusi. Kui tahad olla julge ja osav ning teha sporti, siis tule mängi jalgpalli!

Keda ootame osalema? 1.−9. klassi.

Millal toimub? Alustab septembris, 2x nädalas teisipäev kell 16.30 ja reede kell 15.00. Sügisel ja kevadel kooli juures staadionil ja talvel Haibas Rahvamajas.

Palju maksab? Keila Jalgpallikool saadab arve,1 laps 30€  lisaks on erinevaid soodustused.

Haiba Kodutütred ja Noored Kotkad

Rühmajuht: Marite Rõõm

Miks minna? Õppida ja arendada skautlike oskusi ja avardada silmaringi. Meil toimuvad aastas mitmed huvitavad üritused: vastlapäev, suvelaager, sügislaager, talvepäev… Kindlasti kaasnevad ka palju uusi sõpru ja tuttavaid, sest laagrites kohtume teiste rühmade noortega. Samuti toimuvad erinevad meeskonnavõistlused (populaarsemad neist on jüripäev ja luureretk), mis osalejate sõnul on alati huvitavad ja lõbusad olnud. Rühmatundides õpime vajalikke oskusi, et saada erinevates olukordades hakkama (nt orienteeruda, anda esmaabi jne)

Keda ootame osalema? 7-18.aastased noored.Millal toimub? Rühmatunnid kokkuleppel, laagrid ja muud üritused jooksvalt lisanduva info põhjal.

Palju maksab? Rühmatunnid on tasuta. Laagrid tasuta või sümboolse tasu eest.

Kellel huvi või soovite lisainfot kirjutage mulle fb postkasti või meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.