Kino maale  programmi käigus vaatasid lasteaialapsed Kernu valla rahvamajas Peeter Ernitsa 65 pühendatud jahikoer „Ramsese lood“.  Lastel oli päris põnev vaadata vanu filme, mida nad ei olnudki varem näinud. Rahvamajas oli nagu päris kinos, saal pime ja toolid erinevatel astmetel. Popkorni küll ei söödud, kuid rahvamaja juht Kuldar pakkus lastele peale kino valla kommi. Kohal oli sel päeval 21 last ja nendega käis kaasas neli õpetajat.

Plaani on võetud 17. oktoobril veel teinegi  Kernu rahvamaja külastus, kus lapsed näevad Peeter Ernitsa  „Mirjami lood“

Koolilapsed vaatasid mitmel päeval kolme programmi koolis projektori vahendusel. Filme vaadati suure huviga. Meeldisid varem nägemata filmid Peeter Ernitsa „Ramsese lood“  „Peetrike Laanetagusel“ ning „Lepatriinu jõulud“. „Suu tõll“ oli küll natuke hirmus noorematele, kuid vaatasid siiski.  Lisaks joonistati kunstitunnis kinos nähtu põhjal pilte. Kokku oli koolis filmide vaatajaid 33 last.

Pildid leiate galeriist

kino2