30. jaanuaril tutvustas Mattias Turovski loodusharidusliku õppeprogrammi raames Kernu kooli lasteaias "Riisikas" lasteaialastele ning koolis algklassidele eksootilisi putukaid. Julgemad lapsed said neid ka oma käe peale võtta.

DSC 1484     50837209 2081136061933520 2774690323668926464 n

Rohkem pilte galeriis

Meie "Riisika" lasteaeda tuli  Tuleviku lasteaiast rändnäitus "Inspireerivad meisterdused taaskasutatavast ja looduslikust materjalist".

Näituse üks nõue on see,et iga lasteaed lisab oma pildid juurde.

Meie lisasime nooremalt rühmalt „Mõnusa lumemme“, vanemalt rühmalt  „Suusakäbid suusamäel“ ning „Akrobaat orav linnupallidega maiustamas“.

lumememm  suusakäbid

orav

Kellel huvi vaadata tervet näitust, saab seda Riisika lasteaeda vaatama tulla.

Riisikate Isadepäev toimus sel aastal mardilaupäeval, 9. novembril Kernu rahvamajas.

Algul olid isad koos väikeste martidega ja lõpuks muutusid isadki mardisantideks. Iga laps oli meisterdanud oma isale mardimaski..

Vahepeal kõlasid armsad isadelaulud, mida saab :"isaga koos, isaga koos" - ette võtta.

Kõige rohkem meeldiski lastele ühine tegutsemine koos isadega.

Peale eeskava viis õpetaja Heli kõik koos rändama, mööda rada, üle jõe sõudes ja läbi tunneli roomates.

Siis pani õpetaja Sirje proovile nii laste kui isade langevarjumängude oskused. Kellel tuli välja ilusam seen

ja kes suutis paremini istutada vikerkaarevärvilise seene lastele või isadele peale. Kas pallid tõusid seenelt lendu?

Õpetajad Katrin ja Ruth panid lapsed koos isadega võistlema ning isad olid riietatud prillidega Martideks.

Peo lõpuks said kõik osalised rõõmsa meeleolu ning isad kaasa toreda lapse meisterdatud õnnitluskaardi.

Rohkem pilte galeriisDSC 0154