Kernu Põhikoolis oli nädal enne jõulupühi väga tegus. Kolmapäeval oli viktoriinipäev. I- IV klass tegid matemaatika viktoriini matemaatika tunnis. Suuremad, V-IX klass, said viktoriini teha traditsioonide kohaselt  kooli saalis. Küsimused, mille koostas õp. Tiina Lorents, olid põnevad ja huvitavat nuputamist jagus terveks tunniks.
Neljapäeval toimus koolis jõuluhommik, millest loodame väga, et kujuneb meie kooli uus jõulutraditsioon. Lõbus jõuluhommik ehk projektipäev. Aineõpetajad olid teinud 10 erinevat töötuba ja õpilastest oli kokku pandud 9 meeskonda. Võitjaid ei olnud. Kõik said põnevad töötoad 5-liikmeliste gruppidena läbi käia. Igas töötoas oli vaja, kas nuputada, meisterdada või mängida 20 minutit. Kui töötoad läbi käidud, harjutasime  kirikukontserdi laule. Selle viisid läbi  9. klassi tüdrukud. Kui laulud selged, sõi kogu koolipere koos jõululõunat.  Peale sööki tuli jooksuga meie kooli üllatuskülaline ehk jõulupõder, kes oli nii, nii vahva. Lapsed esinesid - tegid püramiide, tantsisid ringmänge ja nad said oma iga-aastased  kommipakid sel viisil kätte. Reedel käis Kernu Põhikool ja Haiba lasteaed Nissi kirikus laulmas. Oli väga vahva jõulunädal.

Pildid leiate galeriist või siis Kernu Põhikooli facebooki lehelt.

Täname kõiki õpetajaid,kokkasid ja kindlasti meie tublisid lapsi ja nende vanemaid. 

Lustakaid pühi kõigile. Head vana aasta lõppu!

Kohtume 8.jaanuaril.

Huvjuht Kati 

jõulupidu