Kasulikud viited:

ekool

hitsa logo est                                                                                            Roheline kool logo

eliis

Vapp

Kernu Valla Rahvamaja

novaator

kik

Teated:

Vabad töökohad

Kernu põhikooli  ja lasteaeda sisseastumise avaldusi saab esitada läbi Saue valla haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO

Kernu põhikool muudetakse 6-klassiliseks

Valmis Kernu Põhikooli tutvustav video,

Kernu kool3

KOOLIOSAS:

loodusõpetuse õpetaja 7. klassis –  2 tundi
keemia õpetaja 8. väikeklassis 1 – tund
arvutiõpetuse õpetaja – 8. klassis –  2 tundi

LASTEAIAOSAS:

logopeed – 0,2 koormus

Nõutav erialane kõrgharidus või sellele vastav kvalifikatsioon. Haridus võib olla omandamisel.

CV  ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata e-aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kernu Põhikool on Harjumaa lõunaosas  looduskaunis kohas asuv väikene põhikool, kuhu jõuab Tallinna piirist 15 minutilise autosõiduga.

Kui on küsimusi, siis lisainfot saad tel 5567 2285. Saa oma esimene töökogemus Kernu Põhikoolist!