Kernu kool saab 15 .oktoobril 149. aastaseks.

Seoses sellega toimub kooli sünnipäeva tähistamine 16.oktoobril. Sel päeval saavad kooli külastada kõik huvilised.

Avatud uste päev kell 9.00- 12.00.

Saab külastada kooliruume ning osaleda tundides.

Kernu kooli õpilastele tort.

Kunstiklassis avatud kohvik kooli külastajatele kell 9.00-12.00.

kool

Meie kooli haridusliku erivajadusega õpilase õppe koordinaator Kaiti Kirsipuu sai Saue valla õpetajatepäeva vastuvõtul  tunnustuse.

Õnnitleme!

Meie kooli Haiba lasteaia Riisikas õppejuht Riina Lotamõis sai Saue valla õpetajatepäeva vastuvõtul  tunnustuse. Õnnitleme!

pilt 003              pilt 065

pilt 005

5.oktoobril olid koolis asendusõpetajad, ainult selle päeva puhul. Majas oli ka uus direktor. Hommikul andis direktor maja 9.klassile ja söögivahetunnis sai direktor maja taas oma kätte tagasi. Niikaua andis 9.klass tunde ja päris õpetajad pidid välja mõtlema hip hopi tantsu. Mille Lisanna Laanela juhendamisel õpetajad ka ära tegid.  Päev oli põnev ja taaskord sai nii kiiresti läbi.

Õpetajatepäeva aktus lõppes 9.klassi laulmisega õpetaja Jaani juhendamisel. Head õpetajate päeva!

Pildid leiate galeriist

20181005 113311