Haridusministri sõnul jätkub koduõpe ka järgmised kaks nädalat.

Täpsemalt ERR veebilehel

Õppetöö korraldamisel distantsõppena lähtume koolis kokku lepitud alustest:

• Teavitame esimesel võimalusel lapsevanemaid ja õpilasi, kuidas õppetöö kooli kinnioleku ajal korraldatakse.
  • Infokanaliks on eKool, Facebooki grupp, e- kirjad
  • eKoolist leiab ülesanded ja infot õppetöö kohta ning millises vormis toimub õpiülesande esitamine.
  • Arvestame õppetöö planeerimisel sellega, et kõigil õpilastel ei tarvitse alati olla ligipääsu vajalikule tarkvarale või digiseadmetele.
  • Lisaks õppetööle ei toimu koolis ka ringitunnid ja treeningud.

13.03.2020

Valitsuskabinet otsustas, et seoses COVID-19 haiguse levikuga sulgevad kõik Eesti haridusasutused, välja arvatud lasteaiad, uksed alates esmaspäevast, 16. märtsist ning lähevad üle distantsõppele. Iga kahe nädala järel hinnatakse olukorda ja tehakse otsus distantsõppe perioodi pikendamise vajalikkuse kohta. Seega on ka Saue valla koolid suletud alates 16. märtsist ja sama kehtib kõikide huvikoolide ja –ringide ning trennide kohta. Esialgne info on kahe nähala kohta ehk kuni 29. märtsini.

Lapsevanematel palun jälgida, et lapsed oleksid võimaluse korral ka tõepoolest toas. Vältige avalikes kohtades viibimist. Eesmärk on takistada viirusel levimast ja kui lapsed kodus ei püsi, siis ei pruugi koduõpe oma eesmärki täita.
Jälgige palun vallavalitsuse  ja terviseameti veebilehekülgi ning sotsiaalmeediakanaleid.
Lasteaed jätkab praeguse info alusel tavapärast tööd. Lasteaia sulgemise otsustame juhtumipõhiselt. Sellegipoolest kutsume üles kõiki lapsevanemaid, kellel see vähegi võimalik, jätma lapsed koju.
Palume ühtlasi nii lasteaia- kui ka kooliosa lapsevanematel direktorit (tel: 5567 2285, e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) informeerida, kui meie asutuse mõnel lapsel peaks olema (olnud) otsene või kaudne kokkupuude viirusega.
13.03.2020