27.11.2017 toimus VII Kadrikohvik ja juba teist aastat koos kooliga. Tore Kadrikohvik ja lahe õnneloos sai toimuda tänu paljudele toredatele abilistele. Sponsorite otsimisega tegelesid: Epp Teekivi, Katre Karotam ja Katrin Rande. Küpsetanud kohvikulistele ja õnneloosi tõid lisa järgmiste laste pered: Mirtel Malmi, Kea ja Kaur Kendra, Eliis Viidik, Elise Aviva Haavam, Tenno Tikenberg koos tädi Leaga, Martin Väljak, Kelly Vaga, Grit Teekivi, Säde Kessu ja Liandra Mirell Korol, Hanna-Brit ja Hannes Paju, Kris Paju, Eleriin ja Noel Arumetsa, Kert Roosimägi, Martin Schalanski. Kartin Pihlakas ja Ruth Riiv koos Kuuseriisika lastega. Kooke müüs Urve Rõõm ja loose jagas Gerli Korol. Vanaema Melli Puht tõi õunu. Ka kooli lett oli rikkalik, kus olid personali ja lastevanemate väga maitsvad küpsetised, teenindajateks olid vanemad õpilased.

Suur tänu ka kõigile kohviku külastajatele ja õnneloosis osalejatele. Meie plaan sai täidetud. Kogusime kokku 345 eurot, mille eest saame rühmadesse fotoaparaadi.

Suur tänu sponsoritele, kes toetasid õnneloosi ja laste maitsemeeli:

premia.jpglaitse.jpgiizi.pngfifaa.jpgbalsn.gif

DSC_0943.JPG?1512119300