29. APRILLIL KELL 9.00 Haiba Lasteaias

Teeme ära!

Tallinna Ülikooli tudengid, kes korraldasid Hageri hooldekodus ELU projekti „Paneme memme-taadi silmad särama“
kaasasid 13. aprillil Kernu kooli ja lasteaia lapsed Hageri hooldekodusse eakatele konserti andma.
Kaasa tulid tublid laululapsed Männiriisika rühmast: Kris, Agneta, Nele ja Karola.
Lastele rääkisime eelnevalt, et sealsed memmed-taadid on kellegi vanaemad ja vanaisad.
Selle peale  tekkis ühel lapsel idee, et võiks ka oma haigele vana-vanaemale haiglasse laulma minna.
Konsert oli päris mahukas, kus laulsid nii noored laululapsed kui ka kogemustega lauluneiud.
aDSCN9353
Rohkem pilte galeriis
11.aprillil tähistati Riisikas munadepühi.
Suur kevadkontsert vanematelt rühmadelt ja sõimerühmalt lustlik näitemäng: „Rändame ringi“
Seejärel said sõna kukk ja jänes, kes kutsusid lapsi mängima. Munad tuli puhuda spiraali mööda veerema,
lahtilõigatud munapooled tuli kokku saada. Seejärel algas lõbus sulgede kogumine ning nende puhumine.
Peo lõpetas traditsiooniline tibutants.
aDSC 6044
Rohkem pilte galeriis