27.11.2017 toimus VII Kadrikohvik ja juba teist aastat koos kooliga. Tore Kadrikohvik ja lahe õnneloos sai toimuda tänu paljudele toredatele abilistele. Sponsorite otsimisega tegelesid: Epp Teekivi, Katre Karotam ja Katrin Rande. Küpsetanud kohvikulistele ja õnneloosi tõid lisa järgmiste laste pered: Mirtel Malmi, Kea ja Kaur Kendra, Eliis Viidik, Elise Aviva Haavam, Tenno Tikenberg koos tädi Leaga, Martin Väljak, Kelly Vaga, Grit Teekivi, Säde Kessu ja Liandra Mirell Korol, Hanna-Brit ja Hannes Paju, Kris Paju, Eleriin ja Noel Arumetsa, Kert Roosimägi, Martin Schalanski. Kartin Pihlakas ja Ruth Riiv koos Kuuseriisika lastega. Kooke müüs Urve Rõõm ja loose jagas Gerli Korol. Vanaema Melli Puht tõi õunu. Ka kooli lett oli rikkalik, kus olid personali ja lastevanemate väga maitsvad küpsetised, teenindajateks olid vanemad õpilased.

Suur tänu ka kõigile kohviku külastajatele ja õnneloosis osalejatele. Meie plaan sai täidetud. Kogusime kokku 345 eurot, mille eest saame rühmadesse fotoaparaadi.

Suur tänu sponsoritele, kes toetasid õnneloosi ja laste maitsemeeli:

premia.jpglaitse.jpgiizi.pngfifaa.jpgbalsn.gif

DSC_0943.JPG?1512119300

Rohkem pilte galeriis.

1. juuni oli lastekaitsepäev ja lapsed pidid saama lustida. Selleks oli hea võimalus tasakaalurajal, kus oli täpsust vaja harjutada ja lõpuks omale magus komm saada. Vahepeal tuli aga oma emotsioonid valla päästa ja pildile jääda. Peale takistusrada said kõik lapsed suure pildi joonistada lasteaiaesisele platsile.
Rohkem pilte galeriis
Riisika lasteaia lõpetas XXV lend koolieelikuid.  Neid saatis ära ülejäänud rühm ühise kontserdiga.
Kooli on minemas: Elis-Liset Engman, Agneta Kolmrist, Holger Michelson ja Nele Senin – enamjaolt just Kernu kooli.
Sel aastal läheb lasteaiast kooli vaid 4 tulevast koolilast, kuid selle eest on nad tublid ja hakkamist täis.
Selle aasta õpetajad Heli Kauler ja Urve Rõõm ning õpetaja abi Jaana Kuusk tegid väga tihedat ja tublit tööd, et laste kooliküpsus oleks hea.
Direktor Marek Männik andis lastele teada, et lapsi ootab ees tõsine töö – õppimine koolis.
Head kooliteed soovisid lastele ka õpetajad ning kutsusid tagasi lasteaeda kui elu liiga tõsiseks läheb.
Lapsi meenutama jäi lasteaeda ühiselt istutatud Suhkrune ploomipuu.