1. juuni oli lastekaitsepäev ja lapsed pidid saama lustida. Selleks oli hea võimalus tasakaalurajal, kus oli täpsust vaja harjutada ja lõpuks omale magus komm saada. Vahepeal tuli aga oma emotsioonid valla päästa ja pildile jääda. Peale takistusrada said kõik lapsed suure pildi joonistada lasteaiaesisele platsile.
DSC 7253
Rohkem pilte galeriis
Riisika lasteaia lõpetas XXV lend koolieelikuid.  Neid saatis ära ülejäänud rühm ühise kontserdiga.
Kooli on minemas: Elis-Liset Engman, Agneta Kolmrist, Holger Michelson ja Nele Senin – enamjaolt just Kernu kooli.
Sel aastal läheb lasteaiast kooli vaid 4 tulevast koolilast, kuid selle eest on nad tublid ja hakkamist täis.
Selle aasta õpetajad Heli Kauler ja Urve Rõõm ning õpetaja abi Jaana Kuusk tegid väga tihedat ja tublit tööd, et laste kooliküpsus oleks hea.
Direktor Marek Männik andis lastele teada, et lapsi ootab ees tõsine töö – õppimine koolis.
Head kooliteed soovisid lastele ka õpetajad ning kutsusid tagasi lasteaeda kui elu liiga tõsiseks läheb.
Lapsi meenutama jäi lasteaeda ühiselt istutatud Suhkrune ploomipuu.
DSC 7179

Emadepäeva tähistati sel aastal õpetaja Jaani kavandatud: "Kevadpeoga metsas", mis jaheda ilma tõttu toimus saalis. Kõik rühmad olid valmistunud erinevateks metsaelanikeks, kes oskasid lauda, tantsida ja pilli mängida. Konnad olid eriti au sees, sest ka tantsustuudio lapsed esitasid konnatantsu. Emadele lauldi lõpetuseks kaks südamlikku laulu ja kingiti ise tehtud õnnitlus-kaardid koos lilleõiega.

DSC 6773

Rohkem pilte galeriis.