Emadepäeva tähistati sel aastal õpetaja Jaani kavandatud: "Kevadpeoga metsas", mis jaheda ilma tõttu toimus saalis. Kõik rühmad olid valmistunud erinevateks metsaelanikeks, kes oskasid lauda, tantsida ja pilli mängida. Konnad olid eriti au sees, sest ka tantsustuudio lapsed esitasid konnatantsu. Emadele lauldi lõpetuseks kaks südamlikku laulu ja kingiti ise tehtud õnnitlus-kaardid koos lilleõiega.

Rohkem pilte galeriis.

29. APRILLIL KELL 9.00 Haiba Lasteaias

Teeme ära!

Tallinna Ülikooli tudengid, kes korraldasid Hageri hooldekodus ELU projekti „Paneme memme-taadi silmad särama“
kaasasid 13. aprillil Kernu kooli ja lasteaia lapsed Hageri hooldekodusse eakatele konserti andma.
Kaasa tulid tublid laululapsed Männiriisika rühmast: Kris, Agneta, Nele ja Karola.
Lastele rääkisime eelnevalt, et sealsed memmed-taadid on kellegi vanaemad ja vanaisad.
Selle peale  tekkis ühel lapsel idee, et võiks ka oma haigele vana-vanaemale haiglasse laulma minna.
Konsert oli päris mahukas, kus laulsid nii noored laululapsed kui ka kogemustega lauluneiud.
aDSCN9353
Rohkem pilte galeriis