Haiba rahvamajas toimus 17.12. traditsiooniline jõuluturg. Avatud olid erinevad töötoad ja jõulukohvik ning sai osta kõike põnevat kingikotti ja jõululauale. Kernu Põhikool osales samuti turul oma heategevus müügiletiga. Kooli heategevuslaual oli müügil kõike põnevat. Laste toodud küünlaid, pildiraame ja palju muud põnevat. Õpetajate ja lastevanemate poolt kootud sokke, kindaid lisaks 2 kleiti - need tegi meie kooli matemaatika õpetaja Tiina Lorents. Veel sai osta küünlapurke, magusaid kommipurke, jõulukaunistusi, lõikelaudasid, võinugasid jne jne. Esimeste seas osteti ära õnne toovad hobuserauad ja helkurpaelad. Õpilasesindus oli kohal õnneloosiga, mis tekitas külastajate seas jälle palju põnevust. Tahan veel kord tänada meie kokk Marget imemaitsavate küpsetiste eest, kooli heategevusletis olid seekord tema poolt küpsised, keeks ning isetehtud taignast valmistatud piparkoogid. Piparkoogid küpsetasid ja kunistasid õpilasesinduse lapsed. Aitäh kõigile õpilastele, lastevanematele ja kooli personalile, kes seda heategevust toetadasid ja aitasid, asju müüki tõid ja laadal midagi vahvat omale ostsid. Hea õpilase auhind, saab ka see õppeaasta tänu teile, ühele õpilasele üle antud. Kui hästi läheb ja veidi veel raha korjame on lootus taaskord igast klassist see tubli õpilane leida, kellele saame kevadel väikese preemia anda.

Kernu Põhikooli huvijuht Kati Raju

20171217 112102