Kasulikud viited:

ekool                                                                                     logo est kiva

hitsa logo est

eliis

Vapp

Kernu Valla Rahvamaja

novaator

kik

Teated:

Kernu Põhikooli Haiba lasteaed on juulis kollektiivpuhkusel

Kernu Põhikool otsib 2018. a sügisest oma kollektiivi uusi liikmeid

Valmis Kernu Põhikooli tutvustav video,

Kernu kool3

Kernu Põhikool on alustanud uue 2018/2019. õppeaasta planeerimist ja seetõttu võtame vastu 1. klassi astuvate õpilaste avaldusi.

Vabu kohti on ka 2.-9. klassis. Avalduse saab alla laadida kooli kodulehelt

KOOLIOSAS:

loodusõpetuse õpetaja 7. klassis –  2 tundi
keemia õpetaja 8. väikeklassis 1 – tund
arvutiõpetuse õpetaja – 8. klassis –  2 tundi

LASTEAIAOSAS:

logopeed – 0,2 koormus

Nõutav erialane kõrgharidus või sellele vastav kvalifikatsioon. Haridus võib olla omandamisel.

CV  ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata e-aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kernu Põhikool on Harjumaa lõunaosas  looduskaunis kohas asuv väikene põhikool, kuhu jõuab Tallinna piirist 15 minutilise autosõiduga.

Kui on küsimusi, siis lisainfot saad tel 5567 2285. Saa oma esimene töökogemus Kernu Põhikoolist!