Esimest korda toimunud playbox tekitas elevust nii väikeste kui ka suurte õpilaste seas. Aitäh esinejatele! Ohh neid pisaraid, vaidlusi, nuttu ja naeru. Lõpptulemus oli super. Kohal oli ka žürii, kes valis parimad I-IV ja V-IX klassi eeskavadest, lisaks veel publikulemmik ja žürii otsustas kohapeal anda ka eriauhinna 8. klassile. Žüriisse kuulusid kooli direktor Marek Männik, kunstiõpetaja Katri Aron ja lastekaitsespetsialist Kernu vallast Irina Tolkatsova. Noorematest võitis 1. klass ja vanemate klasside seas tuli võitjaks 7. klassi tüdrukud. Publiku lemmikuks osutus 3. ja 4. klassi eeskava looga Teemant. Kernu Toidutare pakub võitjatele mõnusa kõhutäie. Haiba Lastekodule ütleme aitäh kostüümide eest. Ootame põnevusega juba järgmist playboxi.

Peale playboxi eeskavasid, esinesid näiteringi lapsed Kaja Vahar juhendamisel. Lõpuks laulsid laululapsed õpetaja Jaan Vaidla juhendamisel. Enne kevadkontserdi andis kooli direktor välja Kernu Põhikooli esimese direktori August Ilvese nimelisele hea õpilase auhinna, mille eesmärk on tunnustada ja innustada õpilast, kelle käitumine on olnud auhinna saamisele eelneva aja jooksul väärikas ja eeskuju andev ning õpitulemused silmapaistvad. AUHIND 100€. Lisaks sai igast klassist üks õpilane, kelle õpitulemused on märgatavalt paranenud 20€. Auhinna rahad on kogutud viimasel õppeaastal korraldatud kohvikutes ja jõululaadal. 2016/2017 õppeaasta HEA ÕPILASE AUHINNA 100€ igati väärikalt ära teeninud CARMEN RIIV. Lisaks said väikes motivatsiooni järgmised õpilased:

1. klass Markus Sepp
  2. klass Anni Nurmsalu
  3. klass Janetta Samlas
  4. klass Sebastian Kaldlaur
  5. klass Ranel Laanemets ja Mariin Laigu
  6. klass Markus Rõõm
  7. klass Kristjan Fuks ja Martin Kaur
  8. klass Kätlin Kuusk
  9. klass Jaanika Liiv

Playbox 7

Rohkem pilte galeriis

Emadepäeva tähistati sel aastal õpetaja Jaani kavandatud: "Kevadpeoga metsas", mis jaheda ilma tõttu toimus saalis. Kõik rühmad olid valmistunud erinevateks metsaelanikeks, kes oskasid lauda, tantsida ja pilli mängida. Konnad olid eriti au sees, sest ka tantsustuudio lapsed esitasid konnatantsu. Emadele lauldi lõpetuseks kaks südamlikku laulu ja kingiti ise tehtud õnnitlus-kaardid koos lilleõiega.

Rohkem pilte galeriis.

Kernu küla osales Teeme Ära Talgupäeval. Koristasime Kernu küla prügist puhtaks. Teeme Ära meeskonnalt sai küla kingiks mastivimpli, mis on kingitus Eesti Vabariigi 100. aastapäevaks. Kernu külal ei ole oma küla platsi ja selleks ei olegi vajadust, sest meie küla keskus on Kernu Põhikool. Täna kinkis Kernu külavanem mastivimpli Kernu Põhikoolile, mis uhkelt kohe ka masti tõmmati.

Talgud 1

Talgud 7

Rohkem pilte galeriis: http://www.kernu.edu.ee/index.php/galerii/event/kool-2017/Koolistoimus%20IIPA%202017